KEMI DEZAJNUAR WEBDATING NE SHUM GJUHE TE BOTES!

http://www.you4dating.com/
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.you4dating.com/ , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/ .

1/8/09

Shiqoni Islam dhe mësone atë TV

3 Komente:

Ihsani said...

es-selamu alejkum i nderuar personel i ketij bllogu shumë interesant ,Cool HiQuality

Une jam Fisnik Kelmendi pronar i Tv Shiqoni Islam dhe Mësone Ate
Më vjenë mirë qe keni postuar tv-shiqoni ne bllogun tuaj dhe shpresoj qe ju pelqen programi i saj ne te cilin jamë duke punuar dhe jeni të mirëseardhur të merrni pjesë edhe ju.
Tv-Shiqoni paraqitet edhe ne faqet tejra shqipe.. ndersa www.ibadallah.net është vendqendra e saj. shpresoj te na vizitoni dhe ju uroj veprimatari te mirë suksese ne kuptim dhe mësim të islamit...pres përgjegje nga ju me email.
Allahu te nderoft me të mira.Amin

Anonymous said...

alejkum selam vllau i dashure,E kam per Obligim dhe zemra ma thote ta dergoj Fjalen e Zotit sa me larte,Faleminderit per Komplimentin sa i perket Blogut tim,Zoti qofte me ty dhe Gjithe Robte e ti,edhe nje here Faleminderit.

Anonymous said...

Vizitoni Websitin tone Profesional me Dezajner Shqiptar tek:
http://www.You4Dating.com
.........................
http://www.You4Dating.com
.........................
http://www.You4Dating.com
.........................
You4dating.com Vizito dhe Kerko fatin tuaj,webi eshte ndertuar nga Shemi me Banim ne Angli,web adresa
http://www.balkanindex.com/ ,
You4dating ka te gjitha Opcionet e duhura qe nje vizitore te vizitoj Konton e tyre dhe te gjej qfare deshiron.

Kliko ne 'FULL SCREEN' te shiqosh TV ne Ekran te Plote,Ju Lutem Votoni per Webin Tone Ju Pelqen apo Jo!.Shtoni Foton tuaj duke Klikuar ne 'FOLLOW THIS BLOG',Faleminderit.


Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

A Ju Pelqen WebSiti Jone !?

Wizitoni Weblinket Tona,Nese edhe ju Deshironi nje Blog te Tille,Atehere une ja ndertoje juve Falas,Me tregoni se qfare deshironi te keni ne WebLogun tuaj,video,mp3 shkarkime,foto,Tv Live apo diqka tjeter,te gjitha informacionet mund ti dergoni permes Email Adreses sime, ''Nej81@msn.com''
Vizitoni Bloget tona dhe tregoni se si cili weblog deshironi qe ne ta dezajnojm weblogun tuaj,Weblogu simbas deshires suaj ne do te shtojm,Kodin per Vizitore,tregon vizitat nga cilat shtete vizitojn webintuaj,foto vizitat,Google search-qe vizitoret te kerkojn qfare deshirojn nga webi juaj,'komentet' qe vizitoret tuaj te bejne komentet ne video apo postimet tuaja,dhe shum te tjera,Faleminderit...

Gezuar me Qumilin 2009-Gjatsia e Videos 1 Ore e 49 e 15 Sec

Gezuar me Lasgushin 2009 Gjatesia e Videos 1:05:09Sec

WebLinket Tona