KEMI DEZAJNUAR WEBDATING NE SHUM GJUHE TE BOTES!

http://www.you4dating.com/
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.you4dating.com/ , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/ .

1/8/09

AlbanianLife - Channel

3 Komente:

Anonymous said...

Vizitoni Websitin tone Profesional me Dezajner Shqiptar tek:
http://www.You4Dating.com
.........................
http://www.You4Dating.com
.........................
http://www.You4Dating.com
.........................
You4dating.com Vizito dhe Kerko fatin tuaj,webi eshte ndertuar nga Shemi me Banim ne Angli,web adresa
http://www.balkanindex.com/ ,
You4dating ka te gjitha Opcionet e duhura qe nje vizitore te vizitoj Konton e tyre dhe te gjej qfare deshiron.

Anonymous said...

Si të fitojmë para nga CPAlead-i
Se Pari duhet ta keni nje Websit apo Blog nese skeni ndertoni
nje Falas nga http://www.Blogger.com , websajti i pare duhet te jete ne Anglisht
dhe Preferohet te jete me Video si Filma Humor etj.
Ebooks,Fajle per Shkarkim (Download), Pasi qe keni websit apo blog athere Vie edhe te regjistrimi

Së dyti regjistrohuni duke Klikuar ne linkun me Poshte:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

http://www.cpalead.com/apply.php?ref=373019

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Plotesimi i Formes:

1. First Name: Emri Juaj
2. Last Name: Mbiemri Juaj
3. Company: Nese jeni duke punuar ne ndonje kompani, vendojeni emrin e kompanis, nese jo pershkruaj ndonje kompani qe e keni aty afer.
4. Name on Check: Emri ne Qekun ne te cilin do te vine parate
5. Minimum of Check: Minimuni ne checkun ne te cilin do te pagoheni(Sa para p.sh. $50, $100, zgjidhni cilin te deshironi ju.)
6. E-Mail: E-Mail Adresa Juaj, Mund Te Perdorni: AIM/YAHOO/MSN/ICQ
7. Screen Name: For Faster Customer Service: Vendoni nje Nickname, ne te cilin do ta mbani mend lehte.
8. Password: Fjalekalimi Juaj
9. Password Confirm: Perseri Fjalekalimin Tuaj
10. Phone: Numri Juaj
11. Address: Adresa Juaj
12. City: Qyteti ku Jetoni
13. State/Province: Shteti
14. Zip/Postal Code: Numri i Postes Tuaj
15. Country: Shteti ku Jetoni
16. Main Website: Web Faqja juaj
17. Daily views: Sa vizitore merrni ne dite
18. Website Category: Kategoria e webfaqes
19. Website Description: 80 character minimum. The more details you provide, the better your chances are of being approved: Mundoni qe te vendosni nje pershkrim professional per webfaqen tuaj, dhe per sherbimet qe ju ofroni.
20. Please Describe how you will get your users to complete our surveys: Pershkruani se si do ti beni vizitoret qe te plotesojne nje reklame.
21. Where did you hear about us?: Mund te shkruash nga nje shok ose nga Youtube.
22. Shkruani ato 2 fjale dhe kliko I affirm that I have read, understand, and agree to all Terms of Service
23. Dhe Klikoni Send Application.

Per se Fundi them kete Cdo minute qe shpenzon pa u Regjistruar me kete Kompani Humb te holla pa i marr,
nese sbesoni tek une regjistrohu nje here dhe ke shqiptar ne chat qe brenda dite fitojn mbi $100-$500 Dollar edhe kjo eshte epr nje dite.
Edhe vete skam besuar deri sa e kam Provuar vete eshte nje nder Kompaniat me e madhe sa i perket Pageses Google adsense eshte (0) per kete Provo edhe bindo brenda dite shef ndryshimin me nje pune te Vogel.
Shume shqiptar tashme jane duke fituar e pse jo edhe ti Shresoje nga zemra qe ju kam ndihmuar sado pak,Kalofshi mire te gjithe.

Anonymous said...

Thе thousands οf jobs at гisk οf аnnoying oursеlves wіth
οur new life. It really doesn't allow dating to find interracial relationships and the attributes that aren't quite confident
about youг personality, take action. Оf course not all frеe dating sites.


Fееl free tο visit my blog http://livecraftbeer.com/lkjh41

Kliko ne 'FULL SCREEN' te shiqosh TV ne Ekran te Plote,Ju Lutem Votoni per Webin Tone Ju Pelqen apo Jo!.Shtoni Foton tuaj duke Klikuar ne 'FOLLOW THIS BLOG',Faleminderit.


Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

A Ju Pelqen WebSiti Jone !?

Wizitoni Weblinket Tona,Nese edhe ju Deshironi nje Blog te Tille,Atehere une ja ndertoje juve Falas,Me tregoni se qfare deshironi te keni ne WebLogun tuaj,video,mp3 shkarkime,foto,Tv Live apo diqka tjeter,te gjitha informacionet mund ti dergoni permes Email Adreses sime, ''Nej81@msn.com''
Vizitoni Bloget tona dhe tregoni se si cili weblog deshironi qe ne ta dezajnojm weblogun tuaj,Weblogu simbas deshires suaj ne do te shtojm,Kodin per Vizitore,tregon vizitat nga cilat shtete vizitojn webintuaj,foto vizitat,Google search-qe vizitoret te kerkojn qfare deshirojn nga webi juaj,'komentet' qe vizitoret tuaj te bejne komentet ne video apo postimet tuaja,dhe shum te tjera,Faleminderit...

Gezuar me Qumilin 2009-Gjatsia e Videos 1 Ore e 49 e 15 Sec

Gezuar me Lasgushin 2009 Gjatesia e Videos 1:05:09Sec

WebLinket Tona