KEMI DEZAJNUAR WEBDATING NE SHUM GJUHE TE BOTES!

http://www.you4dating.com/
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.you4dating.com/ , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/ .

1/8/09

Mitrovica

Albanian Medical Tv

AlbFashion Tv

Biimz Tv

AlbanianLife - Channel

studio ZERI i SHQIPONJES

Shiqoni Islam dhe mësone atë TV

ALBANIAN MUSIC CHANNEL

Vllaznia Albania Webs TV

Vendlindja TV

TV MITROVICA M1

Kinostudio Shqiperia e Re

RadioTV Elita

Radio Televizioni Leu

AlbSport Tv

Drenica Sot

TV KOHA

DionixhiTV

MendiTV

Media Shqip

Muzike shqiptare

TvLoti shqip

Drini Titi Tv, Per te qeshure

Tv Alba-Web.net

RTV SELEX

DioleniTV

Faleminderit UCK TV

Music Television Shqip

AlbaOne TV

RTV Banderi

BigBrother Albania.TV

TOP SHQIPTAR TV

AlbaniaFolk TV - Muzike Folklorike

Shqiperiaime Televizion "ShqiponjaTv2"

Urime Pavarsia Gjith Shqiptarise

AlbLIVE TV

AlbKids Tv Filma Vizatimor Per Femije

EtniK

TV JUPI MORINE

Xhulio Vasiu

Portokalli

DigitAlb TV

TV RepShqipet

Merbraha tv

AlbaMusic TV

TV AKTUALE

TV FJALA E BUKUR BUJANOC

Nix Music tv (nixmusictv)

Top Fest TV (tftv)

Gashi-Tv

Radio Televizioni Zëri i Kosovës Kopenhagë

Peqini TV

1/4/09

Tv Smolica

Tirana TV

Luljan TV

Cicimic TV

Mergimtari TV

Rugovavision LIVE per Ju

Matjanet TV

Tv Ukalla

MyPrishtina TV

KosowoodTV

TV GABRRICA,2

Internet Dibra TV

TV Tetova

Drenasi TV

AlbTV

Top Fest TV

Tetova Muzike, Radio TV

Gashi-Tv , Dj Gashi LIVE

Radio Televizioni Zeri i Kopenhages

Pleqini TV

Rugova TV

Alba Soul Channel

Antena Kopenhage TV

Radio Koha

TV PrishtinA

CokollataTV

IllyriaTV

TV Kombi

AlbeuTV

Mjedis TV Shqip

AlbTunes TV

AlbTvRadio

Kesh 24 H , TV

TVBM-Me Rapsodet-Odat Tona

RTV KOHA

LindiTV

TV Rinia Online

TV AvniA

MitrovicA TV

VIVA TV

RTV TetovA

TV Juniku LIVE

BotaShqiptare TV

TV Trieshi

ShkodraOnline

Studenti.info TV

Gostivari TV

Tv Jehona

TV.ZERI I GABRRICES FLORIDA

AlbanianHub TV Live

Kliko ne 'FULL SCREEN' te shiqosh TV ne Ekran te Plote,Ju Lutem Votoni per Webin Tone Ju Pelqen apo Jo!.Shtoni Foton tuaj duke Klikuar ne 'FOLLOW THIS BLOG',Faleminderit.


Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

A Ju Pelqen WebSiti Jone !?

Wizitoni Weblinket Tona,Nese edhe ju Deshironi nje Blog te Tille,Atehere une ja ndertoje juve Falas,Me tregoni se qfare deshironi te keni ne WebLogun tuaj,video,mp3 shkarkime,foto,Tv Live apo diqka tjeter,te gjitha informacionet mund ti dergoni permes Email Adreses sime, ''Nej81@msn.com''
Vizitoni Bloget tona dhe tregoni se si cili weblog deshironi qe ne ta dezajnojm weblogun tuaj,Weblogu simbas deshires suaj ne do te shtojm,Kodin per Vizitore,tregon vizitat nga cilat shtete vizitojn webintuaj,foto vizitat,Google search-qe vizitoret te kerkojn qfare deshirojn nga webi juaj,'komentet' qe vizitoret tuaj te bejne komentet ne video apo postimet tuaja,dhe shum te tjera,Faleminderit...

Gezuar me Qumilin 2009-Gjatsia e Videos 1 Ore e 49 e 15 Sec

Gezuar me Lasgushin 2009 Gjatesia e Videos 1:05:09Sec

WebLinket Tona