KEMI DEZAJNUAR WEBDATING NE SHUM GJUHE TE BOTES!

http://www.you4dating.com/
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.you4dating.com/ , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/
http://www.you4dating.com/ .

5/9/09

ESTRADA MESHKUJT VALLEZIM - Gezuar 2009 (10:51 Sec)

2 Komente:

RadioShqip said...

SPAM eshte ai qe ben reklam... dhe ti je ai qe vendore 2 here reklamen e web faqes suaj aty, dhe ate e bere PA ME PYET MUA!! Po te ishe ti njeri i KUPTUESHEM nuk do ti bejshe ate hiq... po nejse ok, masi ti paske ide se cfar eshte SPAM ateher puno per google.com

Tung

Anonymous said...

O njeri nese deshiron te fillosh ksisoje atehere pune e mbar per ty.
Kurr ne jeten time skam pas komente negative prej dikujt tjeter por me duhet te theksoj kam pas komente Pozitive dhe Negative nga vllezerit shqiptaret,s'mund te di qellimin PSE! por kam pas, ti ate dite komentin qe e ke lene me ke 'share' e s'je askushi te me shash mua, po e tregon veten se sa poshte je me moral. Ti ke ate blog nese diqka ste pelqen mundesh ta largosh, blogu yt qe ti ke, ke lene per komente. Komentet mund te jene te ndryshme, smund ti thuash dikujt mos komento kure ke lene blogun per koment, nese s'din te punosh me blog atehere eshte fai Yt, jo i imi. Tash do em shku ne qdo shpi te webmasterit edhe do ti pyes , a ka mundesi me komentue (Lol) fucking funny, later dude Low !
Learn somthing before u open your mouth.

Kliko ne 'FULL SCREEN' te shiqosh TV ne Ekran te Plote,Ju Lutem Votoni per Webin Tone Ju Pelqen apo Jo!.Shtoni Foton tuaj duke Klikuar ne 'FOLLOW THIS BLOG',Faleminderit.


Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

A Ju Pelqen WebSiti Jone !?

Wizitoni Weblinket Tona,Nese edhe ju Deshironi nje Blog te Tille,Atehere une ja ndertoje juve Falas,Me tregoni se qfare deshironi te keni ne WebLogun tuaj,video,mp3 shkarkime,foto,Tv Live apo diqka tjeter,te gjitha informacionet mund ti dergoni permes Email Adreses sime, ''Nej81@msn.com''
Vizitoni Bloget tona dhe tregoni se si cili weblog deshironi qe ne ta dezajnojm weblogun tuaj,Weblogu simbas deshires suaj ne do te shtojm,Kodin per Vizitore,tregon vizitat nga cilat shtete vizitojn webintuaj,foto vizitat,Google search-qe vizitoret te kerkojn qfare deshirojn nga webi juaj,'komentet' qe vizitoret tuaj te bejne komentet ne video apo postimet tuaja,dhe shum te tjera,Faleminderit...

Gezuar me Qumilin 2009-Gjatsia e Videos 1 Ore e 49 e 15 Sec

Gezuar me Lasgushin 2009 Gjatesia e Videos 1:05:09Sec

WebLinket Tona